Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021

Szanowni Państwo,
serdecznie gratulujemy znalezienia się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021, który opublikowaliśmy na   https://zwolnienizteorii.pl/ranking. Zachęcamy do wejścia na stronę i sprawdzenia, na którym miejscu uplasowała się szkoła!

Jednocześnie informujemy, że Państwa szkoła uplasowała się na 3 miejscu w województwie!

Ten sukces nie wydarzyłby się na taką skalę, gdyby nie Nauczyciel Zwolnieni z Teorii z Państwa szkoły - Artur Szymczak. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii przez całą edycję wspierał młodzież w realizacji ich własnych projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości. Cieszymy się, że wspierają Państwo rozwój ambitnych nauczycieli.

Ogromne brawa należą się uczniom - to oni przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu. Pracę wszystkich zespołów i ich projekty wyróżnimy w trakcie Gali Projektów Społecznych, która odbędzie się we wtorek 22 czerwca o godzinie 17:00 na https://link.freshmail.mx/c/zabj4zs1zr/2l33ve336x   naszym profilu na Facebooku. Liczymy na Państwa obecność - będzie ona dużym wyróżnieniem dla uczniów.

Dziękujemy również, że nie boją się Państwo innowacji, mają siłę, by angażować się w ponadprogramowe działania i wspierają młodych ludzi w rozwoju! Jak wynika z badania ujętego w rapocie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”, które zostało zaprezentowane w trakcie wczorajszej Gali, Państwa wsparcie miało także pozytywny wpływ na dobrostan uczniów w tym niełatwym czasie.

Radio Opole o Rankingu

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.