Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Rodzic \ Konsultacje nauczycieli


Terminy konsultacji dla rodziców

DYŻURY NAUCZYCIELI PLO NR III W OPOLU R.SZ. 2022/2023

- KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW -

 

1    Aksamit Joanna - ŚRODA 8.45-9.45
2    Baucz-Malij Barbara - CZWARTEK 14.10 – 14.40
3    Bąkowska Agnieszka - PIĄTEK 9.00 – 9.30
4    Białokur Marek - WTOREK 14.15- 15.00/ 16.40-16.55
5    Branigan Aleksandra - PIĄTEK 10.30-11.30
6    Chalińska Małgorzata - PONIEDZIAŁEK 8.45-9.45
7    Chotomska Agnieszka - ŚRODA 15.00. – 16.00
8    Domańska Izabela - CZWARTEK 11.35 – 12.05
9    Dorotnik-Kukielka Małgorzata - PONIEDZIAŁEK 10.30 – 11.30
10    Duda Eliza - PONIEDZIAŁEK 15.50- 16.50
11    El-Wanni Wioletta - ŚRODA 11.35-12.35
12    Gaj Dorota - PIĄTEK 14.15 - 15.15
13    Holc Ewa - ŚRODA 8.45- 9.15
14    Jędrzejewska Anna - CZWARTEK 14.15- 14.45
15    Jerczyńska – Sałata Kinga UOp /
16    Kosmala Monika - PONIEDZIAŁEK 10.30 – 11.30
17    Ks. Kłonowski Piotr - PONIEDZIAŁEK 11.40 – 12.40
18    Kowalczyk Krzysztof - PIĄTEK 10.30 – 11.30
19    Krupińska Katarzyna - PONIEDZIAŁEK 15.50 – 16.50
20    Krzywiecka-Zybała Katarzyna - PONIEDZIAŁEK 11.35 - 12.35
21    Kuśnierz Anna - PONIEDZIAŁEK   12.35 – 13.35
22    Łapacz Maria - WTOREK 12.00. – 12.30
23    Łapczyński Krzysztof - WTOREK 11.40 – 12.10, CZWARTEK 10.50 – 11.20
24    Maciejasz Marta PONIEDZIAŁEK 8.45 - 9.15 co dwa tygodnie (od 19.09)
25    Maksymczak-Stężowska Anna - CZWARTEK 9.00 – 10.00
26    Malinowska-Nawrocka Zofia - PONIEDZIAŁEK 9.45-10.45
27    Marcinów Ryszard - CZWARTEK 12.25- 13.25
28    Maziakowska Agata - CZWARTEK 14.15 – 15.15
29    Mełech Krzysztof - CZWARTEK 15.05. – 16.05
30    Młynarczyk Agnieszka - CZWARTEK 15.05 – 15.35
31    Nowak Beata - GABINET PSYCH.
32    Ostrowski Krzysztof - ŚRODA 15.00 – 16.00
33    Parkitna-Stefaniak Jolanta - WTOREK 10.30 – 11.30  
34    Piechota Barbara - CZWARTEK 12.30 – 13.00
35    Piecuch–Ożarska Beata - CZWARTEK 12.50 – 13.20
36    Pilch Tomasz - CZWARTEK 9.40 – 10.40
37    Pisarek Urszula - CZWARTEK 8.45- 9.15
38    Ratajczak  Iwona - ŚRODA 11.35- 12.35
39    Raźniewska Joanna - ŚRODA 14.15 – 15.15
40    Sewińska  Beata - PIĄTEK 9.45- 10.45
41    Skoczylas Maciej - PONIEDZIAŁEK 9.35- 10.35
42    Stecka Krystyna - CZWARTEK 12.45- 13.45
43    Stelmaszyk Dorota - PIĄTEK 8.45- 9.45
44    Stojek Marzena - WTOREK 8.45- 9.45
45    Strzelczyk-Juszczak Justyna - urlop
46    Szarzewicz Ewa - ŚRODA 12.35 -13.05, PIĄTEK 9.45-10.15
47    Szczęsna-Domagała Anna - WTOREK 10.30 – 11.30
48    Szymańska-Buscicchio Anna - CZWARTEK 13.30 -14.30
49    Szymański Marcin - ŚRODA 8.45 – 9.45
50    Szymczak Artur - CZWARTEK 12.35 – 13.25
51    Szymczak Barbara - GABINET PED.
52    Tarnowska Joanna - CZWARTEK  9.50 – 10.50
53    Tesarowicz Anna - WTOREK 10.30 – 11.30
54    Tokar Joanna - WTOREK 14.15 – 15.15
55    Zawadzka  Magdalena - PONIEDZIAŁEK 12.30 – 13.00, 14.30 – 15.00
56    Wickiewicz Arkadiusz - PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15
57    Zgadzaj Katarzyna - CZWARTEK 9.40 – 10.40
58    Dominika Płoucha - rewalidacja

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.