Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Rodzic \ Konsultacje nauczycieli


Terminy konsultacji dla rodziców

                              Nazwisko i imię                              Dzień                    Godzina

1.                          Aksamit Joanna                               wtorek                 10.50 – 11.35

2.                          Baucz-Malij Barbara                      piątek                   9.45 – 10.30

3.                          Bąkowska Agnieszka                      piątek                   11.40 – 12.25

4.                          Białokur Marek                               środa                    15.50 – 16.40

5.                          Branigan Aleksandra                      czwartek             10.50 – 11.35

6.                          Chalińska Małgorzata                   wtorek                 14.15 – 15.00

7.                          Chotomska Agnieszka                   środa                    8.50 – 9.35

8.                          Czura Danuta                                  poniedziałek       10.50 – 11.35

9.                          Domańska Izabela                          poniedziałek       8.50 – 9.35

10.                        Dorotnik-Kukielka Małgorzata    piątek                   12.35 – 13.20

11.                        Duda Eliza                                        poniedziałek       15.50

12.                        El-Wanni Wioletta                         poniedziałek       13.25 – 14.10

13.                        Gaj Dorota                                       środa                    9.45 – 10.30

14.                        Jędrzejewska Anna                        wtorek                 13.25 – 14.10

15.                        Kosmala Monika                            piątek                   10.50 – 11.35

16.                        Kowalczyk Krzysztof                       piątek                   10.30 – 11.00

17.                        Krupińska Katarzyna                     wtorek                 11.40 – 12.25

18.                        Krzywiecka - Zybała Katarzyna   poniedziałek        14.10 – 14.55

19.                        Kuśnierz Anna                                 poniedziałek       15.55 – 16.40

20.                        Litwin Daniel                                   poniedziałek       11.00 – 11.35

21.                        Łapacz Maria                                   środa                    13.25 – 14.10

22.                        Łapczyński Krzysztof                      piątek                   9.45 – 10.30

23.                        Maciejasz Marta                             poniedziałek       10.30 – 10.45

24.                        Madoń Aleksandra                         czwartek             15.00 - 15.30

25.                        Maksymczak-Stężowska Anna     wtorek                 9.45 – 10.30

26.                        Malinowska-Nawrocka Zofia       poniedziałek       10.50 – 11.35

27.                        Marcinów Ryszard                          poniedziałek       8.50 – 9.35

28.                        Maziakowska Agata                       środa                    14.15 – 15.00

29.                        Mełech Krzysztof                           poniedziałek       13.25 – 14.10

30.                        Nowak Beata                                   czwartek             13.30 – 14.30

31.                        Ostrowski Krzysztof                       środa                    15.00 – 16.00

32.                        Parkitna-Stefaniak Jolanta           czwartek               9.00 – 9.30

33.                        Piechota Barbara                            piątek                   12.25 – 13.00

34.                        Pilch Tomasz                                    wtorek                 14.10 – 15.10

35.                        Ratajczak  Iwona                            środa                    12.35 – 13.20

36.                        Raźniewska Joanna                        piątek                   14.15 – 15.00

37.                        Sewińska  Beata                             czwartek             12.35 – 13.20

38.                        Skoczylas Maciej                            czwartek             14.15 – 14.45

39.                        Stecka Krystyna                              wtorek                 10.50 – 11.35

40.                        Stelmaszyk Dorota                         piątek                   11.40 – 12.25

41.                        Stojek Marzena                              wtorek                 11.40 – 12.25

42.                        Szarzewicz Ewa                               środa                    13.25 – 14.10

43.                        Szymańska-Buscicchio Anna       wtorek                 12.40 – 13.20

44.                        Szymański Marcin                          wtorek                 11.40 – 12.25

45.                        Szymczak Artur                               środa                    14.15 – 15.00

46.                        Szymczak Barbara                          poniedziałek       14.00 – 15.00

47.                        Taboł Sebastian                              czwartek             9.35 – 10.00

48.                        Tarnowska Joanna                         poniedziałek       8.50 – 9.35

49.                        Tesarowicz Anna                            piątek                   12.35 – 13.20

50.                        Wickiewicz Arkadiusz                    wtorek                 14.15 – 15.00

51.                        Wiśniewska Beata                          wtorek                 9.35 – 9.45

52.                        Zawadzka  Magdalena                  środa                    13.25 – 14.10

53.                        Zgadzaj Katarzyna                          piątek                   12.35 – 13.20

54.                        Koordynator IB                               poniedziałek       11.00 – 13.00
                             (oddział międzynarodowy)
                             Szymańska-Buscicchio Anna      

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.