Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Zwolnieni z Teorii – Uczniowie kilku szkół realizują projekt InwesTYcja

https://www.inwestycjaprojekt.pl/

jeszcze nie wiesz, o co chodzi/
zajrzyj pod ten adres
znajdziesz tam  …


Uczniowie kilku szkół , wśród nich Tomasz Nowak ( lider zespołu) i Agnieszka Błońska z klasy II Cs naszego liceum, w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii – realizują projekt InwesTYcja


"Inwestycja" projekt, który ma na celu pokazanie ludziom jak ważna, jest samorealizacja i edukacja finansowa w dzisiejszych nieprzewidywalnych czasach. Jak wyróżnić się z tłumu i uciec przed pułapką przeciętności? Świat, który znamy, zmienia się na naszych oczach każdego dnia jak mieć pewność, że nie ważne co się stanie, będziesz w stanie zadbać o siebie i swoją przyszłość? Jak to jest, że niektórzy osiągają niewyobrażalne ilości sukcesów, a inni nieważne ile się starają, ciągle zmierzają w stronę porażki? Pieniądz i sukces mają swoje zasady i reguły znane bogatym ludziom od zawsze, ale nasz projekt ma na celu pokazać każdemu, kto dołączy do naszego projektu jak osiągnąć sukces w życiu. Bo projekt „inwesTYcja” to najlepsza inwestycja, jaką możesz dla siebie zrobić. Dołącz do naszej rodziny inwestorów i przekonaj się sam.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.