Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


"Stypendium OurFuture Foundation dla uczniów szkół średnich - Aplikuj do 19 Marca

Trwa rekrutacja do Stypendium OurFuture Foundation - Programu Mentoringowego dedykowanego uczniom szkół średnich.

Co roku OurFuture Foundation pomaga (całkowicie za darmo) grupie najzdolniejszych młodych Polaków w procesie aplikacji na najbardziej prestiżowe zagraniczne uniwersytety, a także w rozwoju pod kątem zawodowym i akademickim. Laureaci wyłonieni w dwuetapowej rekrutacji otrzymują indywidualne i kompleksowe wsparcie od doświadczonych mentorów – studentów i absolwentów światowej klasy uczelni, takich jak Oxford, Yale, czy Cambridge.
 

We współpracy z Partnerami fundacja wyrównuje szanse edukacyjne i stwarza warunki do rozwoju najzdolniejszych polskich uczniów. Kluczowym elementem Programu jest tygodniowy Rejs Mentoringowy na Mazurach. Laureaci biorą również udział w uroczystej Gali Wręczenia Stypendiów, konferencjach OurFuture Forum oraz seriach warsztatów OFF Masterclass.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 Marca.
Link do formularza aplikacyjnego
https://off.org.pl/en/kwalifikacja/
Więcej informacji na stronie
https://off.org.pl/"

W razie pytań proszę kontaktować się ze mną za pomocą maila: tymoteusz.banski.korepetycje@gmail.com lub numeru telefonu: +48514468300

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.