Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


“Challenge the Way YOU think – Becoming a Young Professional”

W tegorocznym programie edukacyjnym Canada Study Tour 2023 organizowanym przez POLISH ACADEMY OF CANADA  w dniach  4.11 – 19.11. 2023 (Toronto, Ontario, Vancouver, Victoria) stanęła w szranki konkursowe Alicja 

Borkowska z klasy II C – oddział międzynarodowy – i udało się! 
Od 4 listopada możemy śledzić kolejne punkty programu, w którym bierze udział uczennica opolskiej Trójki, możliwiającego młodym liderom z całej Polski i świata wyjątkowe doświadczenie Kanady poprzez dwutygodniowy intensywny program wizyt edukacyjno – szkoleniowych na prestiżowych kanadyjskich uniwersytetach oraz akademickich wykładów w temacie Global Leadership, konferencji oraz udziału w szkoleniu DLA LIDERÓW  MŁODZIEŻOWYCH „ Leadershipis a Mindset and Not a Status”. To także możliwość poznania wyjątkowej historii, kultury Pierwszych Narodów, udziału w turystycznych wycieczkach w grupie rówieśników. 

Alicja: CST jest niesamowitym doświadczeniem!  I już po tych kilku dniach mogę to potwierdzić. Moja grupa, z którą podróżuję, zżyła się bardzo szybko, dzięki czemu mogę poznać te cudowne osoby coraz bliżej. Odwiedziliśmy już kilka zapierających dech w piersiach atrakcji, jak Niagara Falls czy CN Tower w Toronto oraz braliśmy udział w OLSC, czyli konferencji z niesamowitą energią i bardzo inspirującymi ludźmi. Wyjazd jest cudowny i jestem bardzo wdzięczna za możliwość brania w nim udziału!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.