Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Projekt edukacyjny - OSWAJAMY MATEMATYKĘ

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ. 
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego 
z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym” -  
dla uczniów najstarszych klas szkół ponadpodstawowych 
(licea ogólnokształcące i technika)


Uprzejmie informujemy, że Wydział Oświaty, we współpracy z Uniwersytetem Opolskim, Wyższą Szkołą Bankową, Młodzieżowym Domem Kultury w Opolu i nauczycielami matematyki ze szkół ponadpodstawowych, zorganizował po raz dziesiąty dla tegorocznych maturzystów cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych z matematyki.

Zajęcia rozpoczną się w dniu 29.01.2024 r. (poniedziałek) i będą prowadzone do kwietnia 2023 r. (ostatnie zajęcia w piątek 19.04. 2024 r.). Będą się one odbywać stacjonarnie w aulach Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. A. Kośnego 72.

Zajęcia będą się odbywać niezależnie od siebie. Każdy uczeń może uczestniczyć w nich od jednego do czterech razy w tygodniu, w zależności od tego, jak zapisze się na zajęcia na stronie Uniwersytetu Opolskiego https://student.cs.uni.opole.pl/matura (limit miejsc w każdej grupie zajęciowej wynosi 150 osób). Po zapisaniu się uczniowie otrzymają emaila z potwierdzeniem rejestracji na zajęcia.

Zapisy rozpoczną się we czwartek, 11 stycznia od godziny 9:00.
Linki do zapisów będą znajdować się wdolnej części strony, o której mowa w powyższym akapicie.

Wszystkie dodatkowe informacje, w tym harmonogram zajęć, tematyka, regulamin i zgoda na udział w zajęciach są dostępne na stronie MDK w zakładce Oswajamy Matematykę https://mdk.opole.pl/projekty-i-programy/oswajamy-matematyke.html
Regulamin i zgodę należy wydrukować, podpisać i przynieść ze sobą na pierwsze zajęcia.

DEKLARACJA

Poziom podstawowy

Poziom rozszerzony

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.