Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Nowe trendy w edukacji: jak technologie AI przeobrażają tradycyjne metody nauczania

Dzień dobry!

Nazywam się Victoria i jestem przedstawicielem BUKI https://buki.org.pl/ – bezpłatnego serwisu dla poszukiwania korepetytorów w Polsce.

Obecnie prowadzimy konkurs dla uczniów o nazwie "Nowe trendy w edukacji: jak technologie AI przeobrażają tradycyjne metody nauczania".

Konkurs odbędzie się w dniach 13.02.2024 - 13.04.2024 i ma na celu promowanie kreatywności oraz innowacyjnego myślenia wśród uczniów.

Dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc przewidziane zostały atrakcyjne nagrody: konsolę Sony Playstation 5 lub Apple IPad Air oraz słuchawki Marshall Major IV, co dodatkowo zwiększy zainteresowanie i zaangażowanie w konkurs.

Wszystkie informacje można również znaleźć tutaj - https://buki.org.pl/#konkurs-esejowy.

O naszym konkursie napisało już ponad 15 polskich mediów i 30 polskich uczelni. Jako przykład udostępniamy kilka linków::


https://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=9242:konkurs-esejowy-od-buki&catid=24&Itemid=119 https://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=9242:konkurs-esejowy-od-buki&catid=24&Itemid=119

https://uap.edu.pl/2024/02/konkurs-nowe-trendy-w-edukacji-jak-technologie-ai-zmieniaja-tradycyjne-metody-uczenia-sie/ https://uap.edu.pl/2024/02/konkurs-nowe-trendy-w-edukacji-jak-technologie-ai-zmieniaja-tradycyjne-metody-uczenia-sie/

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.