Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


13. edycji projektu Akcja Dyplomacja

Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z informacją o możliwości udziału w 13. edycji projektu Akcja Dyplomacja, a także z prośbą o przekazanie informacji uczniom.

Akcja Dyplomacja to projekt dla uczniów i studentów organizowany corocznie od 13 lat przez Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt trwa cały maj i polega na odwiedzaniu warszawskich ambasad i placówek dyplomatycznych najróżniejszych krajów - w zeszłym roku odwiedziliśmy 43 ambasady - od Kanady, przez Sri Lankę, aż po Indonezję.

W trakcie spotkań rozmawialiśmy z ambasadorami, poznawaliśmy tajniki dyplomacji, próbowaliśmy lokalnych kuchni, poznawaliśmy kulturę i dowiadywaliśmy się o sytuacji geopolitycznej danego kraju z pierwszej ręki. Projekt kończy się oficjalną Galą Finałową dla uczestników i reprezentantów placówek dyplomatycznych.

Rekrutacja trwa od 4 do 24 marca 2024 roku. Formularz rekrutacyjny jest w języku angielskim oraz zawiera kilka pytań dotyczących podstawowych informacji na temat uczestnictwa oraz dwa pytania merytoryczne dotyczące bieżących zagadnień geopolitycznych.

Link do rekrutacji: https://forms.office.com/e/heuFCv1XMW

Akcja Dyplomacja | Facebook

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub poprzez fanpage Akcji Dyplomacji na Facebooku.

Z wyrazami szacunku,

Jakub Roezner
+48 536 584 840
jakubroezner@sknsprawzagranicznych.com
SKN Spraw Zagranicznych
SGH w Warszawie

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.