Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Wyzwanie dla Mądrych Głów! Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Opola

Wyzwanie dla Mądrych Głów! Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Opola

Drodzy uczniowie!

Gorąco zachęcamy Was do udziału w I Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Opola, organizowanym przez Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji, nad którym patronat obejmą Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksander Iszczuk.

Inicjatywa ta ma na celu kształcenie u uczniów kompetencji społecznych w rywalizacji fair play, a także rozwijanie Waszych zainteresowań naukowych i poszerzanie horyzontów intelektualnych, niewątpliwie przyczyni się do większej integracji środowiska szkolnego oraz budowania pozytywnych relacji między uczniami z różnych placówek edukacyjnych, ale przede wszystkim to OKAZJA DO ŚWIETNEJ ZABAWY!

Turniej to gra uliczna z aplikacją "Urwanie Głowy", gdzie drużyna zaprezentuje swoją wiedzę ogólną ze wszystkich przedmiotów i historii Opola. Zakres wiedzy mieści się w podstawie programowej oraz wiedzy powszechnej, praktycznej, oczywistej 😊 Organizatorzy chcą wyłonić najlepszą szkołę w Opolu, z najlepszą drużyną OMNIBUSÓW.

Turniej rozpoczyna cykl imprez "grywalizacyjnych" w każdym roku, a Puchar Prezydenta będzie przechodni. W tym roku Turniej zaplanowano na 12 czerwca 2024.

Termin zgłaszania chętnych do udziału (max 6 osób) - 6 czerwca 2024 r.

W załączeniu szczegóły.

Pozdrawiam i zachęcam do zgłaszania się do zabawy, czasu niewiele...

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.