Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Rodzic \ Programy stypendialne


„Absolwent – najlepsza inwestycja”

Na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu z dn. 1.11.2017 r. informujemy, że firma Forbis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich rozpoczęła rekrutację do projektu „Absolwent – najlepsza inwestycja”.

W związku z powyższym zwracamy się do Dyrekcji z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie niniejszego projektu w Państwa jednostce tj.:

- umieszczenie na stronie internetowej szkoły plakatu promującego projekt,

- zweryfikowanie czy uczniowie jednostki są zainteresowani przystąpieniem do programu "Absolwent - najlepsza inwestycja",

- rozesłanie informacji pocztą elektroniczną o programie "Absolwent - najlepsza inwestycja" do absolwentów jednostki - tj. osób, które zakończyły edukację w Państwa jednostce w 2017 r.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania dla obecnych uczniów, jak również absolwentów szkoły w celu przedstawienia im pełnej oferty projektu „Absolwent – najlepsza inwestycja”,  wszelkich korzyści płynących z udziału w naszym programie oraz warunków, jakie uczniowie muszą spełnić, by odebrać swój pierwszy „Bilet na staż”.

Wychodząc naprzeciw młodym ludziom pragniemy dołożyć wszelkich starań, by pomóc im w wykreowaniu swojej ścieżki rozwojowej. Dlatego oferta naszego programu koncentruje się wokół organizowania kursów i szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje i kompetencje uczestników projektu oraz gwarantuje im możliwość odbycia stażu związanego z ich wykształceniem.

Licząc na owocną współpracę pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,
Karolina Wojtoszek

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY   [ pobierz ]

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU   [ pobierz ]

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE   [ pobierz ]

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.